Kontakta oss

Kontakta oss

Ni når oss via vår växel dagligen mellan 07:30 – 16:00 på 010 – 472 02 50.
Övriga tider ringer ni på vårt support nummer 0200 – 211 220.

Jonas Fischer
VD

010 – 472 02 52
jonas.fischer@automationsteknik.com
Mathias Jonasson Mathias Jonasson
Försäljnings- och marknadschef

010 – 472 02 59
mathias.jonasson@automationsteknik.com
web_JonasO Jonas Olsson
Produktions- och personalchef

010 – 472 02 61
jonas.olsson@automationsteknik.com
David Andersson
Projektledare

010 – 472 02 82
david.andersson@automationsteknik.com
Henrik Fredman Henrik Fredman
Projektledare

010 – 472 02 83
henrik.fredman@automationsteknik.com
Niklas Fridvall
Projektledare

010 – 472 02 79
niklas.fridvall@automationsteknik.com